Продавець Artanica розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
85 відгуків
ARTANICA Мультибрендовые препараты медицинской косметологии
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Ефективне вирішення естетичних проблем від Dr.Kadir (Ізраїль)

Лабораторії Dr. Ron Kadir Ltd. виробник сучасних, складних, інноваційних продуктів по догляду за шкірою з більш ніж 50-ти річним досвідом роботи.
Сімейний бізнес, заснований на початку шістдесятих років минулого століття, у 1990 році був перетворений в акціонерну компанію, що продовжила традиції шанованих консультантів косметичної індустрії і надійних постачальників високоякісної сировини.
Лабораторія Dr. Kadir розробляє і виробляє продукти у відповідності з потребами і стандартами якості першокласних косметологів. Лоборатория сертифікована за стандартом ISO 9001/2008, ISO 22716 (GMP), вся продукція зареєстрована і ліцензована національними органами охорони здоров'я.

Структура компанії дозволяє швидко і гнучко реагувати на потреби ринку, включаючи розробку нових продуктів у терміни, коротші ніж у великих компаній.
Наша компанія дотримується екологічні та етичні норми дотримуючись принципів збереження навколишнього середовища і не проводить тестування продукції на тваринах.
Ми експортуємо продукцію по всьому світу і завжди зацікавлені в розширенні мережі дистриб'юторів.
Компанією володіє і управляє ін. Рон Кадір, отримав ступінь доктора в Тель-Авівському Університеті в 1987 у сфері функціонування шкіри людини.
Ін. Кадір проводив науково-дослідні роботи в Лейденському університеті, в Нідерландах, і в Бредфордском університеті, у великій Британії, у співпраці з представниками фармацевтичної промисловості, в області трансдермального введення ліків і опублікував велику кількість наукових статей.

1 2 3